Wednesday, March 27, 2013

my lovely ring

Some pics from today outfit... normally we have 5 lessons at Wednesday, but today we have had just 2, and then we had "school Easter day" (no matter what we did, the main idea was (teachers are so lovely when tehy think we really care about some chocolate eggs) that we didn´t learn) :D what do you think about outfit? :)
Easter is comming, it is going to come for 5 days, and our nice sweet winter thinks it can be good if it come back and start snowing again (???WTF???) and I am just asking: WHY? Why is it again here? I hate this fucking winter, and I want my adorable spring back!!! crying about this big global injustice :/

Nejaké fotky z dnešného outfitu... normálne mávame v stredu 5 hodín, ale dnes sme mali iba 2, a potom sme mali "školskú Veľkú Noc" (nezáleží na tom, čo sme robili, hlavná myšlienka toho celého bola (profesorky sú tak zlaté keď si myslia že by nás naozaj mohli zaujímať čokoládové vajcia) že sme sa neučili) :D čo si myslíte o outfite?
Veľká Noc prichádza, bude tu už o 5 dní, a naša milá pekná zima si zmyslela že by to mohlo byť super keby prišla som a zasa začalo snežiť (???WTF???) a ja sa proste pýtam: PREČO? Prečo je to späť? Neznášam túto (nebudem nadávať) zimu, a chcem späť moju úžasnú jeseň!!! Proste plačem nad touto veľkou svetovou nespravodlivosťou
nezabúdajte na giveaway: http://myfashion-and-me.blogspot.sk/2013/02/spikes-bracelet-giveaway.html


...HAVE A NICE DAY...

7 comments:

 1. tá košieľka je krásna! A zimu chcem preč tiež! U nás sa našťastie sneh už topí, ale aj tak je vonku zima a chcem leto! :)
  http://thebestmakeupissmile.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Tiež už nechcem zimu, je to na zaplakanie. Ináč tá košeľa a aj prsteň sú úžasné. Tretia fotka je skvelá :)

  ReplyDelete
 3. Ahoj, pozývam ťa ku mne na blog na moju prvú giveaway, bude veľmi rada ak sa zapojíš. :)

  http://ishardbeme.blogspot.sk/2013/03/giveaway-i.html
  XX

  tá košela je veľmi pekná :))

  ReplyDelete
 4. ten sveter alebo košeľa alebo čo to je je super :)

  ReplyDelete
 5. Nice shirt, gurl ;)

  Visit my blog, The Gypsy Prince http://www.elprincipegitano.com/

  ReplyDelete
 6. Ten foťák fotí vážne super! :) A prsteň je úžasný :)

  www.just-angelity.blogspot.sk

  ReplyDelete