Sunday, June 22, 2014

Brezno trip #Mihalickaonthego

 Ahojte!

Dnes som prišla domov z Brezna kde sme boli celý víkend na triednom výlete v chate. Bolo to úžasné, ale teraz som neskutočne unavená takže to idím tak že prespím celý deň. Najprv sem ale postnem výber najlepších fotiek z celého víkendu, dúfam že sa budú páčiť.
 Po dvojhodinovej ceste sme sa najprv zastavili v Čiernom Balogu, kde sme išli vláčikom #vBreynevzbuchlakrčma #vedelisteto? (haha)
 Väčšina fotiek je vlastne ešte zo začiatku cesty, kde sme sa zastavili v Skanzene. Bolo tam naozaj krásne a vždy sme meškali s davom, pretože sme sa museli odfotiť úplne všade!
 Fotka á la sme upíri vybavená! Emmett & Jasper (iba bez trblietok, haha)
 Evelínka sa rozhodla že si urobí fotku na jeleňovi, a tak preliezla plot! Ale predsa spomienky sú podstatné, a my ich máme veľa!
Let me take a selfie!
 Pat & Mat v akcii zbierajú lietajúce kamene!
 Aj v potôčiku sme boli, aj v bazéne (pri 20 stupňoch a mrakoch sa predsa najlepšie kúpe!)
 Samozrejme že nás žiadny výlet neospravedlňuje od workoutov!
  Každý večer sme grilovali, a potom sme si pri táboráku spievali za sprievodu gitary. Romantika pod hviezdami pri mesiačiku za zvukov hudby je proste TOP!
 Najväčšia atrakcia Brezna! Predsa sme si nemohli neurobiť fotku!
Mám pár krásnych spomienok, bavila som sa so skvelou partiou, oslávili sme Maťkine narodeniny, štyria sme sa tlačili na jednom gauči (a spali tam dve hodiny), od rána do večera hrali čierne historky, zatancovali sme si, upevnili si vzťahy v kolektíve a hlavne sme sa poriadne ZABAVILI! peace ♥

bye-bye :*

4 comments:

  1. dievča uplne na pravo ma krasne plavky neviešmi povedat odkial? dakujem:))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Myslis tie cervene? Neviem ale mozem sa spytat :)

      Delete